Listy startowe 2017

Zrealizowane zawody:
1. Towarzyskie zawody podlodowe. 29 styczeń, Gnojno
2. Zawody Morskie. 23-24 marzec, Władysławowo
3. Towarzyskie zawody spławikowe. 9 kwietnia, Kanał Żerański Nieporęt

4. Międzykołowe zawody spławikowe. 29 kwietnia, Kanał Żerański Nieporęt
5. Towarzyskie zawody spinningowe. 20 maj, Jackowo Dolne
6. Mistrzostwa Spławikowe Koła, 03 czerwiec, Jackowo Dolne 
7. Dzienno-nocne zawody spławikowo-gruntowe, 16-18 czerwiec, Wykrot (międzykołowe) 
8. Zawody spławikowe - Memoriał im. Józefa Zawadzkiego 
9.
Towarzyskie zawody spinningowe z łodzi ,16.09.2017, Zegrze (międzykolowe)
10. Towarzyskie zawody slpławikowe, 30.09.2017, Kanał żerański Nieporęt  
11. Towarzyskie zawody spinningowe z łodzi, 14.10.2017 Zegrze (miedzykołowe) 

 

Klasyfikacja Grand Prix za 2017

Lp.

Nazwisko Imię

29.01.
Gnojno

23-24.03
Bałtyk

09.04
Nieporęt

29.04
Nieporęt

20.05
Jackowo

03.06
Jackowo

16-18.06
Wykrot

26.08.
Jackowo

16.09
Zegrze

30.09
Nieporęt

14.10
Zegrze

Suma punktów

Miejsce

1

 5

 6

 7

 8

9

 10

11

1

Chojnacki 
Robert

18

20

16

20

0

18

16

6

12

20

14

160

1

2

Lisowski 
Eugeniusz

14

7

7

-

14

16

-

20

10

12

18

118

2

3

Zawadzki 
Łukasz

0

-

12

18

16

12

-

16

16

14

12

116

3

4

Zawadzki 
Cezary

8

-

18

-

10

20

14

18

-

16

0

104

4

5

Pokrop
Lech

10

18

9

14

9

9

12

12

-

-

9

102

5

6

Zawadzki 
Robert

16

-

20

-

0

10

18

9

-

18

10

101

6

7

Saboń
Marcin

0

-

10

-

18

14

20

6

-

-

-

68

7

8

Prasek
Łukasz

-

-

-

-

20

-

-

-

20

-

20

60

8

9

Wdowski
Lech

12

-

5

16

0

6

-

8

-

9

-

56

9

10

Mędrecki
Adam

0

-

14

12

12

5

-

10

-

0

-

53

10

11

Lisowska
Małgorzata

-

-

4

-

8

8

-

7

14

10

-

51

11

12

Wieczorek 
Kazimierz

20

-

1

-

0

-

-

-

0

0

16

37

12

13

Kowalski
Robert

-

14

6

-

-

-

-

-

-

-

-

20

13

14

Lesisz
Józef

9

6

3

-

0

-

-

-

-

-

-

18

14

15

Pełka
Andrzej

-

-

-

-

-

-

-

-

18

-

0

18

15

16

Rybski
Zbigniew

-

16

-

-

-

-

-

-

-

-

-

16

16

17

Kur
Czesław

0

-

8

-

-

7

-

-

-

-

-

15

17

18

Grzywacz
Krzysztof

-

-

-

-

-

-

-

14

-

-

-

14

18

19

Bączkowski 
Leszek

0

-

5

-

-

-

-

-

-

7

-

12

19

20

Kozicki
Waldemar

-

10

-

-

-

-

-

-

-

-

-

10

20

21

Czulicki
Maciej

-

9

-

-

-

-

-

-

-

-

-

9

21

22

Zawadzki
Zygmunt

-

-

-

-

-

-

-

-

-

8

-

8

22

23

Zawadzki
Dariusz

-

-

-

-

0

-

-

4

-

-

-

4

23

24

Prasek Stanisław

-

-

2

-

0

-

-

-

0

0

-

2

24

25

Kucharski
Jerzy

0

-

0

-

0

-

-

-

-

-

-

0

25

26

Królik
Jerzy

0

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

0

25

27

Szczubełek 
Jerzy

0

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

0

25

28

Saboń
Franciszek

-

-

0

-

-

-

-

-

-

-

-

0

25

29

Saboń
Antoni

-

-

0

-

-

-

-

-

-

-

-

0

25

30

Kowalski
Michał

-

-

0

-

-

-

-

-

-

-

-

0

25

31

Kowalska
Klaudia

-

-

0

-

-

-

-

-

-

-

-

0

25

32

Lisowski
Adam

-

-

-

-

0

-

-

-

0

-

0

0

25

33

Blicharski Stanisław

-

-

-

-

-

0

-

-

-

-

-

0

25

34

Owramko Aleksander

-

-

-

-

-

0

-

-

-

-

-

0

25

35

Owramko Mikołaj

-

-

-

-

-

0

-

-

-

-

-

0

25

 

W zawodach "GRAND PRIX" punktowane są miejsca od 1 do 15, wg następujących zasad: 

za zajęcie miejsca

zawodnik otrzymuje

 

za zajęcie miejsca

zawodnik otrzymuje

1

20 punktów

 

9

7 punktów

2

18 punktów

 

10

6 punktów

3

16 punktów

 

11

5 punktów

4

14 punktów

 

12

4 punktów

5

12 punktów

 

13

3 punktów

6

10 punktów

 

14

2 punktów

7

9 punktów

 

15

1 punktów

8

8 punktów

 

 

 

 

 

TOWARZYSKIE ZAWODY PODLODOWE,  29.01.2017 r. m.Gnojno / jedno-turowe/     

Lp.

 Imię i Nazwisko

Wynik

Razem
punktów

Zajęte
miejsce

Liczba ryb

Waga ryb

[sztuk]

[gram]

1

Lech Pokrop

2

300

300

6

2

Robert Chojnacki

3

400

400

2

3

Józef Lesisz

2

280

280

7

4

Robert Zawadzki

2

360

360

3

5

Lech Wdowski

2

360

360

5

6

 Łukasz Zawadzki

-

-

-

-

7

Adam Mądrecki

-

-

-

-

8

Jerzy Kucharski

-

-

-

-

9

Czesław Kur

-

-

-

-

10

 Cezary Zawadzki

1

200

200

8

11

Eugeniusz Lisowski

7

360

360

4

12

Jerzy Królik

-

-

-

-

13

 Jerzy Szczubełek 

-

-

-

-

14

 Kazimierz Wieczorek 

9

720

720

1

15

Marcin Saboń

-

-

-

-

16

 Leszek Bączkowski 

-

-

-

-

 


TOWARZYSKIE ZAWODY MORSKIE,  23-24.03.2017 r. m. Władysławowo  /dwu-turowe/     

Lp.

 Imię i Nazwisko

RAZEM

Zajęte miejsce

Ryb [sztuk]

Długość [cm]

Najdłuższa ryba

Punktów

Suma miejsc
w II  turach

1

Robert Chojnacki

38

1619,5

54

1657,5

4

1

2

Lech Pokrop

33

1349

52

1382

4

2

3

Maciej Czulicki

10

437,5

56

447,5

14

7

4

Waldemar Kozicki

16

683

58

699

11

6

5

Zbigniew Rybski

34

1476

63

1510

5

3

6

Robert Kowalski

31

1294

60

1325

7

4

7

Eugeniusz Lisowski

5

188,5

40

183,5

19

9

8

Józef Lesisz

4

160

43

160

19

10

9

Waldemar Sobolewski

7

310,5

55

380,5

16

8

10

Krzysztof Grzywacz

20

818,5

51

838,5

11

5

11

Tomasz Dziura

0

-

-

-

0

11

12

Sylwester Żardecki

0

-

-

-

0

11

13

Wiktor Żardecki

0

-

-

-

0

11

 

TOWARZYSKIE ZAWODY SPŁAWIKOWE, 09.04.2017 r. Kanał Żerański m.Nieporęt / jednoturowe/     

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Razem
punktów

Zajęte
miejsce

Liczba ryb

Waga ryb

[sztuk]

[gram]

1

Prasek Stanisław

-

680

680

14

2

Saboń Antoni

-

-

-

-

3

Saboń Franciszek

-

-

-

-

4

Saboń Marcin

-

1800

1800

6

5

Chojnacki Robert

-

2100

2100

3

6

Zawadzki Łukasz

-

1820

1820

5

7

Zawadzki Cezary

-

2360

2360

2

8

Zawadzki Robert

-

3820

3820

1

9

Mędrecki Adam

-

1960

1960

4

10

Wdowski Lech

-

920

920

11

11

Wieczorek Kazimierz

-

640

640

15

12

Lesisz Józef

-

700

700

13

13

Bączkowski Leszek

-

920

920

11

14

Lisowski Eugeniusz

-

1080

1080

9

15

Kowalski Robert

-

940

940

10

16

Kowalski Michał

-

-

-

-

17

Kowalska Klaudia

-

-

-

-

18

Pokrop Lech

-

1420

1420

7

19

Kur Czesław

-

1300

1300

8

20

Kucharski Jerzy

-

-

-

-

21

Lisowska Małgorzata

-

860

860

12

 

MIĘDZYKOŁOWE ZAWODY SPŁAWIKOWE, 29.04.2017 r. Kanał Żerański m.Nieporęt / jednoturowe/     

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Razem
punktów

Zajęte
miejsce

Największa ryba

Waga ryb

[cm]

[gram]

1

Mędrecki Adam  [  33  ]

 ---

495

495

12

2

Zajkowski Rafał  [ 43 ]

23

2370

2370

1

3

Chojnacki Robert  [ 33 ]

---

2190

2190

3

4

Osiński Marek   [ 43 ]

---

745

745

9

5

Zawadzki Łukasz  [ 33 ]

---

1520

1520

5

6

Sochacz Małgorzata  [ 43 ] 

---

580

580

11

7

Kręźlewicz  Janusz  [ 43 [

---

1680

1680

4

8

Peślak Adam  [ 43 ]

---

780

780

8

9

Wdowski Lech  [ 33 ]

27

1030

925

6

10

Sobolewski Waldemar  [ 43 ]

36

2340

2340

2

11

Pokrop Lech  [ 33 ]

24,5

860

860

7

12

Januchta Roman  [ 43 ]

---

740

740

10

13

Sochacz Wiesław  [ 43 ]

---

1030

1030

6

 

TOWARZYSKIE ZAWODY SPINNINGOWE, 20.05.2017 r. m.Jackowo /jednoturowe/

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Razem
punktów

Zajęte
miejsce

Punkty Grand Prix

Największa ryba

Waga ryb

[cm]

[gram]

1

Prasek Łukasz

45

-

850

1

20

2

Saboń Marcin

51,5

-

825

2

18

3

Zawadzki Łukasz

21

-

360

3

16

4

Lisowski Eugeniusz

26

-

210

4

14

5

Mędrecki Adam

21

-

180

5

12

6

Zawadzki Cezary

22

-

130

6

10

7

Pokrop Lech

20

-

90

7

9

8

Lisowska Małgorzata

19

-

70

8

8

9

Lesisz Józef

-

-

-

-

-

10

Chojnacki Robert

-

-

-

-

-

11

Kucharski Jerzy

-

-

-

-

-

12

Wieczorek Kazimierz

-

-

-

-

-

13

Zawadzki Robert

-

-

-

-

-

14

Prasek Stanisław

-

-

-

-

-

15

Wdowski Lech

-

-

-

-

-

16

Lisowski Adam

-

-

-

-

-

17

Zawadzki Dariusz

-

-

-

-

-

 

MISTRZOSTWA SPŁAWIKOWE KOŁA, 03.06.2017 Jackowo Dolne /jednoturowe /

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Razem
punktów

Zajęte
miejsce

Punkty Grand Prix

Największa ryba

Waga ryb

[cm]

[gram]

1

Zawadzki Cezary

-

2570

2570

1

20

2

Chojnacki Robert

-

2105

2105

2

18

3

Lisowski Eugeniusz

-

1330

1330

3

16

4

Saboń Marcin

-

995

995

4

14

5

Zawadzki Łukasz

-

910

910

5

12

6

Zawadzki Robert

-

725

725

6

10

7

Pokrop Lech

-

550

550

7

9

8

Lisowska Małgorzata

-

525

525

8

8

9

Kur Czesław

-

465

465

9

7

10

Wdowski Lech

-

410

410

10

6

11

Mędrecki Adam

-

380

380

11

5

12

Blicharski Stanisław

-

0

0

12

-

13

Owramko Aleksander

-

0

0

12

-

14

Owramko Mikołaj

-

0

0

12

-

 

DZIENNO-NOCNE ZAWODY SPŁAWIKOWO-GRUNTOWE, 16-18.06.2017 Wykrot (międzykołowe)

Lp.

Koło

Nazwisko i imię

Wynik

Razem
punktów

Zajęte
miejsce

Punkty Grand Prix

Waga ryb

Waga ryb drużynowo

[gram]

[gram]

1

43
33

Sobolewski Waldemar
Saboń Marcin

4830
13300

18130

18130

3

-
20

2

33
33

Chojnacki Rober
Pokrop Lech

11440
6960

1840

1840

2

16
12

3

43
43

Sochacz Wiesław
Sochacz Małgorzata

4460
3710

8170

8170

5

-
-

4

33
33

Zawadzki Robert
Zawadzki Cezary

11880
7620

19500

19500

1

18
14

5

43
43

Zajkowski Rafał
Krupa Sebastian

13400
4330

17790

17790

4

-
-

 

ZAWODY SPŁAWIKOWE - MEMORIAŁ  im. Józefa Zawadzkiego /Jackowo Dolne/ 26.08.2017 /jednoturowe/

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Razem
punktów

Zajęte
miejsce

Punkty Grand Prix

Największa ryba

Waga ryb

[cm]

[gram]

1

Lisowski Eugeniusz

-

1840

1840

1

20

2

Zawadzki Cezary

-

1760

1760

2

18

3

Zawadzki Łukasz

-

1460

1460

3

16

4

Grzywacz Krzysztof

-

1140

1140

4

14

5

Pokrop Lech

-

1120

1120

5

12

6

Medręcki Adam

-

1040

1040

6

10

7

Zawadzki Robert

-

960

960

7

9

8

Wdowski Lech

-

920

920

8

8

9

Lisowska Małgorzata

-

740

740

9

7

10

Saboń Marcin

-

700

700

10

6

11

Chojnacki Robert

-

700

700

10

6

12

Zawadzki Dariusz

-

600

600

12

4

 

Towarzyskie zawody spinningowe z łodzi , 16.09.2017 Zegrze (międzykołowe). 

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Razem
punktów

Zajęte
miejsce

Punkty Grand Prix

Ilość ryb

Gatunek, rozmiar

[szt.]

[cm]

1

Prasek Łukasz

2

Szczupak: 56cm / 50,5cm

1800

1

20

2

Korycki Wiesław

1

Szczupak: 60 cm 

1250

2

K 43

3

Pełka Andrzej

8

Okoń: 22,5cm / 21,9cm /18,5cm / 21cm / 20cm / 20,5cm / 19,2cm / 19cm

860

3

18

4

Łukasz Zawadzki

4

Okoń: 22,5cm / 22cm / 23cm /19,5cm

500

4

16

5

Lisowska Małgorzata

4

Okoń: 21,2 cm / 19,6cm / 19,1cm / 20,4cm

340

5

14

6

Budziak Bogusław

4

Okoń: 18,2cm / 18,2cm / 21cm / 21cm 

320

6

K 43

7

Chojnacki Robert

3

Okoń: 22,5cm /  20,5 cm / 18 cm

290

7

12

8

Peślak Adam

2

Okoń:  21,5cm / 21,1cm 

230

8

K 43

9

Lisowski Eugeniusz

2

Okoń: 22,1cm / 18,1cm 

180

9

10

10

Sobolewski Waldemar

2

Okoń: 19,6cm / 19cm

160

10

K 43

11

Sochacz Wiesław

2

Okoń:  18,1cm / 20cm

140

11

K 43

12

Osiński Marek

1

Okoń: 21,7cm 

130

12

K 43

13

Januchta Roman

1

Okoń: 18,5cm 

60

13

K 43

14

Sochacz Małgorzata

1

Okoń: 18cm 

50

14

K 43

15

Lisowski Adam

0

 

0

---

0

16

Prasek Stanisław

0

 

0

---

0

17

Wieczorek Kazimierz

0

 

0

---

0

 

Towarzyskie zawody slpławikowe, 30.09.2017, Kanał żerański Nieporęt

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Razem
punktów

Zajęte
miejsce

Punkty Grand Prix

Największa ryba

Waga ryb

[cm]

[gram]

1

Chojnacki Robert

 

5320

5320

1

20

2

Zawadzki Robert

 

4100

4100

2

18

3

Zawadzki Cezary

 

3980

3980

3

16

4

Zawadzki Łukasz

 

3540

3540

4

14

5

Lisowski Eugeniusz

 

3340

3340

5

12

6

Lisowska Małgorzata

 

2460

2460

6

10

7

Wdowski Lech

 

2080

2080

7

9

8

Zawadzki Zygmunt

 

1440

1440

8

8

9

Bączkowski Leszek

 

1200

1200

9

7

10

Wieczorek Kazimierz

 

0

0

-

-

11

Prasek Stanisław

 

0

0

-

-

12

Mędrecki Adam

 

0

0

-

-

 

 

Towarzyskie zawody spinningowe z łodzi , 14.10.2017 Zegrze (międzykołowe). 

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Razem
punktów

Zajęte
miejsce

Punkty Grand Prix

Ilość ryb

Gatunek, rozmiar

[szt.]

[cm]

1

Prasek Łukasz

2

Szczupak: 64cm / 54cm

2400

1

20

2

Stachowiak Paweł

1

Szczupak: 58cm 

1150

2

K 43

3

Lisowski Eugeniusz

6

Okoń: 24,5cm / 22,2cm / 21cm / 18,6cm / 18,3cm / 18,1cm  

580

3

18

4

Januchta Roman

5

Okoń:  25cm / 24cm / 23cm / 23cm / 21cm

550

4

K 43

5

Sochacz Małgorzata

3

Okoń: 21cm / 21cm / 21cm 

330

5

K 43

6

Osiński Marek

3

Okoń: 20,8cm / 19cm / 18,1cm 

230

6

K 43

7

Wieczorek Kazimierz

2

Okoń: 22cm / 20cm

220

7

16

8

Chojnacki Robert

1

Okoń: 26cm

210

8

14

9

Zawadzki Łukasz

2

Okoń: 22 cm / 19cm

200

9

12

10

Sobolewski Waldemar

2

Okoń: 20cm / 18,1cm

140

10

K 43

11

Zawadzki Robert

1

Okoń: 21,5

110

11

10

12

Korycki Wiesław

1

Okoń: 20cm 

90

12

K 43

13

Sochacz Wiesław

1

Okoń:  19cm

70

13

K 43

14

Pokrop Lech

1

Okoń: 19,3cm

70

13

9

15

Pełka Andrzej

0

 

0

---

0

16

Peślak Adam

0

 

0

---

K 43

17

Lisowski Adam

0

 

0

---

0

18

Zawadzki Cezary

0

 

0

---

0

19

Stachowiak Mariusz

0

 

0

0

K 43

 

 

Wędkarz, który zajmie 16. miejsce lub niższe, nie otrzymuje punktów do klasyfikacji "GRAND PRIX".

 

 

Regulamin zawodów wędkarskich o " Grand Prix" Koła nr 33 w Rembertowie 

1.

Zawody o "GRAND PRIX" Koła nr 33 mają na celu wyłonienie "WĘDKARZA ROKU", popularyzację sportu wędkarskiego, integrację środowiskową wędkarzy i ich rodzin oraz mobilizację członków Koła do większej aktywności sportowej i społecznej.

2.

Zawody z cyklu "GRAND PRIX" Koła PZW nr 33 organizowane będą corocznie w kategoriach: spławikowej, spinningowej i gruntowej, bez podziału na kategorie.

3.

Do "GRAND PRIX" -2017 zaliczane będą wszystkie zawody.

4.

Prawo startu w zawodach mają wszyscy wędkarze zrzeszeni w Kole PZW nr 33, którzy opłacili składki za 2017 rok.

5.

W zawodach "GRAND PRIX" punktowane są miejsca od 1 do 15,
wg następujących zasad:

- za zajęcie 1. miejsca zawodnik otrzymuje 20. punktów;
- za 2. miejsce 18. punktów;
- za 3. miejsce 16. punktów;
- za 4. miejsce 14. punktów;
- za 5. miejsce 12. punktów;
- za 6. miejsce 10. punktów.

6.

Za 7. miejsce zawodnik otrzymuje 9. punktów, a za każde następne - jeden punkt mniej, aż do 15. miejsca. Wędkarz, który zajmie 16. miejsce lub niższe, nie otrzymuje punktów do klasyfikacji "GRAND PRIX".

7.

Do klasyfikacji rocznej wliczają się wszystkie wyniki z całego cyklu.

8.

"GRAND PRIX" wygrywa ten zawodnik, który zgromadził największą liczbę punktów w całym cyklu zawodów.

9.

W przypadku równej ilości punktów, o miejscu decyduje lepszy, ogólny wynik wagowy uzyskany we wszystkich zawodach, podczas których zawodnik zdobywał punktowane miejsca, a w dalszej kolejności ilość wyższych miejsc.

10.

Zwycięzca zawodów z cyklu " GRAND PRIX" uzyskuje tytuł   "WĘDKARZA ROKU".

11.

Zawodnicy, którzy zajęli miejsca 1 - 3 otrzymują puchary, dyplomy oraz cenne nagrody. Zawodnicy, którzy zajęli miejsca od 4. do 6. - otrzymują dyplomy i upominki. 

12.

Wręczenia pucharów i dyplomów oraz nagród dokona Prezes Koła PZW nr 33 podczas Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo Koła PZW nr 33 -  w roku następnym. 

13.

Terminy i miejsca zawodów mogą ulec zmianie.

14.

O wszelkich zmianach dotyczących organizacji zawodów Zarząd Koła będzie informował na bieżąco w oddzielnych komunikatach, na stronie internetowej kola.

 

 

Wasze komentarze (0)