Listy startowe 2018

Zrealizowane zawody:
1. Towarzyskie zawody spławikowo-gruntowe, 07.04.2018 r. Nieporęt / jedno-turowe/     
2. Towarzyskie zaaowdy spinningowe, 2018.05.19 /jedno-turowe/

3. II Międzykołowy maraton wedkarski, 01-03.06.2018 r. Wykrot
4. II Memoriał im. Józefa Zawadzkiego, 16.06.2018 r. Jackowo 
5. Towarzyskie Międzykołowe Zawody w Wędkarstwie Spławikowo - Gruntowym, 25.08.2018 r. Halinów

 

TOWARZYSKIE ZAWODY SPŁAWIKOWO-GRUNTOWE,  07.04.2018 r. Nieporęt / jedno-turowe/     

Lp.

 Nazwisko i Imię 

Wynik

Razem
punktów

Zajęte
miejsce

Punkty
Grand Prix

Liczba ryb

Waga ryb

[sztuk]

[gram]

Seniorzy

1

Zawadzki Łukasz

-

2900

2900

I

20

2

Wdowski Lech

-

2600

2600

II

19

3

Pokrop Lech

-

2480

2480

III

18

4

Chojnacki Robert

-

2440

2440

IV

17

5

Pastuszka Tomasz

-

2400

2400

V

16

6

Saboń Marcin

-

2160

2160

VI

15

7

Koprianiuk Marek

-

2000

2000

VII

14

8

Lisowski Eugeniusz

-

1960

1960

VIII

13

9

Sułkowski Paweł

-

1940

1940

IX

12

10

Lisowska Małgorzata

-

1680

1680

X

11

11

Baranowski Adam

-

1080

1080

XI

10

Juniorzy

1

Saboń Franciszek

-

1030

1030

I

20

2

Saboń Antoni

-

1030

1030

I

20

 

TOWARZYSKIE ZAWODY SPINNINGOWE r. Narew - Wierzbica/ jedno-turowe/     

Lp.

 Nazwisko i Imię 

Wynik

Razem
punktów

Zajęte
miejsce

Punkty

Grand Prix

Liczba ryb

Najdłuższa ryba

[sztuk]

[cm]

1

Pokrop Lech

5

Okoń 22,6

790

I

20

2

Grzywacz Krzysztof

6

Okoń 20,0

720

II

19

3

Lisowski Eudeniusz

2

Okoń 22,5

340

III

18

4

Zawadzki Łukasz

1

Okoń 29,0

310

IV

17

5

Prasek Łukasz

1

Okoń 27,0

270

V

16

6

Chojnacki Robert

1

Okoń 20,5

150

VI

15

7

Pastuszka Tomasz

1

Okoń 20,5

150

VI

15

8

Saboń Marcin

1

Okoń 20,0

130

VIII

13

9

Zawadzki Dariusz

1

Okoń 18,7

110

IX

12

10

Lisowska Małgorzata

1

Okoń 18,1

110

X

11

11

Prasek Stanisław

0

0

0

XI

0

12

Madziar Konrad

0

0

0

XI

0

 

II Międzykołowy Maraton spławikowo-gruntowy - Wykrot 2018. 1-3 czerwiec 2018r.

Wyniki Drużyn

Lp.

Drużyna

Tury Ważenia

Waga

Punkty

01.06 –20:00

02.06 –10:00

02.06 –20:00

03.06 –10:00

1

KOŁO43

Zajkowski Rafał

3.440g

11.170g

2.890g

6.160g

35.410g

35.410  pkt

Kubalski Jan

0.450g

6.190g

2.200g

2.910g

2

KOŁO43

Sochacz Małgorzata

0.460g

1.820g

0.870g

2.740g

22.910g

22.910  pkt

Sochacz Wiesław

0.600g

7.380g

1.600g

7.440g

3

KOŁO33

Pokrop Lech

2.910g

5.450g

2.100g

2.680g

22.540g

22.540  pkt

Pastuszka Tomasz

1.610g

4.610g

2.320g

0.860g

4

KOŁO33

Lisowska Małgorzata

0.500g

4.280g

1.450g

0.950g

13.240g

13.240  pkt

Lisowski Eugeniusz

0.500g

3.480g

1.100g

0.980g

5

KOŁO43

Sobolewski Waldemar

0.400g

4.040g

1.440g

2.240g

10.020g

10.020  pkt

Peślak Adam

----

1.090g

----

0.810g

6

KOŁO33

Chojnacka Dominika

----

0.830g

0.790g

----

9.700g

9.700 pkt

Chojnacki Robert

2.550g

1.790g

2.850g

0.810g

7

KOŁO33

Morawska Grażyna

0.710g

1.460g

----

----

7.310g

7.310 pkt

Krzyżanowski Sławomir

0.380g

3.470g

----

1.290g

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki indywidualne

Zajęte

Miejsce

Nazwisko i Imię

Tury Ważenia

Waga

Punkty

01.06 – 20:00 

02.06 – 10:00 

02.06 – 20:00 

03.06 – 10:00 

1

KOŁO43

Zajkowski Rafał

3.440g

11.170g

2.890g

6.160g

23.660g

23.660 pkt

 

Leszcz 57 cm.

 

 

2

KOŁO43

Sochacz Wiesław

0.600g

7.380g

1.600g

7.440g

17.020g

17.020 pkt

 

 

 

Leszcz 52 cm.

3

KOŁO33

Pokrop Lech

2.910g

5.450g

2.100g

2.680g

13.140g

13.140 pkt

 

 

 

 

4

KOŁO43

Kubalski Jan

0.450g

6.190g

2.200g

2.910g

11.750g

11.750 pkt

 

 

 

 

5

KOŁO33

Pastuszka Tomasz

1.610g

4.610g

2.320g

0.860g

9.400g

9.400 pkt

 

 

 

 

6

KOŁO33

Sobolewski Waldemar

0.400g

4.040g

1.440g

2.240g

8.120g

8.120 pkt

 

 

 

 

7

KOŁO43

Chojnacki Robert

2.550g

1.790g

2.850g

0.810g

8.080g

8.080 pkt

 

Leszcz 51 cm.

 

 

8

KOŁO33

Lisowska Małgorzata

0.500g

4.280g

1.450g

0.950g

7.180g

7.180 pkt

 

 

 

 

9

KOŁO33

Lisowski Eugeniusz

0.500g

3.480g

1.100g

0.980g

6.060g

6.060 pkt

 

 

 

 

10

 KOŁO43

Sochacz Małgorzata

0.460g

1.820g

0.870g

2.740g

5.890g

5.890 pkt

 

 

 

 

11

 KOŁO33

Krzyżanowski Sławomir

0.380g

3.470g

----

1.290g

5.140g

5.140 pkt

 

 

 

 

12 

KOŁO33

Morawska Grażyna

0.710g

1.460g

----

----

2.170g

2.170 pkt

 

 

 

 

13 

KOŁO43

Peślak Adam

----

1.090g

----

0.810g

1.900g

1.900 pkt

 

 

 

 

14 

KOŁO33

Chojnacka Dominika

----

0.830g

0.790g

----

1.620g

1.620 pkt

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 II MEMORIAŁU im. JÓZEFA ZAWADZKIEGO JACKOWO DOLNE 16.06.2018. / jedno-turowe/ 

Lp.

 Nazwisko i Imię 

Wynik

Razem
punktów

Zajęte
miejsce

Punkty

Grand Prix

Liczba ryb

Waga ryb

[sztuk]

[gram]

1

Zawadzki Dariusz

1

3,220

3220

I

20

2

Pokrop Lech

5

2,920

2920

II

19

3

Zawadzki Łukasz

7

2,700

2700

III

18

4

Lisowski Eugeniusz

9

1,520

1520

IV

17

5

KRZYŻANOWSKI Sławomir

10

1,320

1320

V

16

6

Lisowska Małgorzata

8

1,180

1180

VI

15

7

Pastuszka Tomasz

3

0,900

900

VII

14

8

Chojnacki Robert

2

0,00

0

VIII

13

9

Wdowski Lech

4

0,00

0

IX

12

10

Owramko Aleksander

6

0,00

0

X

11

 

 TOWARZYSKIE MIĘDZYKOŁOWE ZAWODY W WĘDKARSTWIE SPŁWIKOWO - GRUNTOWYM, HALINÓW 25.08.2018. / jedno-turowe/ 

Lp.

 Nazwisko i Imię 

Wynik

Razem
punktów

Koło

Waga ryb

[gramy]

Liczba sztuk

1

Pastuszka Tomasz

56,770

20

56.770 pkt

33

2

Chojnacki Robert

54,800

22

54.800 pkt

33

3

Królik Jerzy

31,720

6

31.720 pkt

33

4

Kręźlewicz Janusz

26,600

19

26.600 pkt

43

5

Saboń Marcin

24,300

18

24.300 pkt

33

6

Zajkowski Rafał

24,250

15

24.250 pkt

43

7

Osiński Marek

19,880

9

19.880 pkt

43

8

Sobolewski Waldemar

10,950

17

10.950 pkt

43

9

Sochacz Małgorzata

9,700

17

9.700 pkt

43

10

Sochacz Wiesław

9,200

8

9.200 pkt

43

11

Pokrop Lech

8,100

55

8.100 pkt

33

12

Pieniek Karol

6,380

5

6.380 pkt

33

13

Kubalski Jan

5,420

5

5.420 pkt

43

14

Wdowski Lech

5,390

2

5.390 pkt

33

15

Prasek Stanisław

2,700

3

2.700 pkt

33

16

Stachowiak Paweł

1,840

3

1.840 pkt

43

17

Stachowiak Mariusz

1,300

6

1.300 pkt

43

18

Prasek Łukasz

- 0 -

- 0 -

- 0 -

33

Łączna waga:

299,30

 

 

 

Wasze komentarze (0)