Listy startowe 2019

Zrealizowane zawody w 2019 roku:
1. Towarzyskie zawody podlodowe, 02.02.2019 r. Zegrze
2. Towarzyskie zawody spławikowo-gruntowe, 06.04.2019 Nieporęt
3. Mistrzostwa Spławikowe Koła, 27.04.2019 r., Nieporęt
4. Towarzyskie zawody spinningowe 25.05.2019 r., Narew Pogorzelec
5. Międzykołowe zawody spławikowo-gruntowe, 01.06.2019 r., Halinów
6. III Memoriał im. Józefa Zawadzkiego 08.06.2019 r., Jackowo
7. III Maraton wędkarski, 21-23.06.2019 r., Wykrot 
8. Międzykołowe zawody spławikowo -gruntowe, 24.08.2019, Halinów  
9. Towarzyskie Międzykołowe Zawody Spinningowe z Łodzi, 14.09.2019, Pogorzelec 
10. Towarzyskie zawody spławikowo-gruntowe, 12.10.2019 Nieporęt 
11. Towarzyskie Zawody Spławikowo – Gruntowe, 09.11.2019, Nieporęt

12. Klasyfikacja Grand Prix za 2019 

1. Towarzyskie zawody podlodowe,  02.02.2019 r. Zegrze / jedno-turowe/     

Lp.

 Nazwisko i Imię 

Wynik

Razem
punktów

Zajęte
miejsce

Punkty

Grand Prix

Liczba ryb

Waga ryb

[sztuk]

[gram]

1

Grzywacz Krzysztof

-

1045

1045

1

20

2

Chojnacki Robert

-

955

955

2

19

3

Całun Andrzej

-

835

835

3

18

4

Zawadzki Dariusz

-

630

630

4

17

5

Zawadzki Łukasz

-

605

605

5

16

6

Wieczorek Kazimierz

-

605

606

5

16

7

Pełka Andrzej

-

575

575

6

15

8

Lisowski Eugeniusz

-

365

365

7

14

9

Pastuszka Tomasz

-

335

35

8

13

10

Pokrop Lech

-

0

0

9

0

 

2. Towarzyskie zawody spławikowo-gruntowe, 06.04.2019 Nieporęt

Lp.

 Nazwisko i Imię 

Wynik

Razem
punktów

Zajęte
miejsce

Punkty

Grand Prix

Liczba ryb

Waga ryb

[sztuk]

[gram]

1

Chojnacki Robert

-

3420

3420

2

19

2

Pastuszka Tomasz

-

3060

3060

4

17

3

Wdowski Lech

-

2720

2720

5

16

4

Zawadzki Łukasz

-

4080

4080

1

20

5

Pokrop Lech

-

2700

2700

6

15

6

Saboń Marcin

-

3140

3140

3

18

7

Saboń Franciszek

-

850

850

12

9

8

Saboń Antoni

-

420

420

9

12

9

Kowalski Michał

-

2140

2140

8

13

10

Kowalski Robert

-

740

740

11

10

11

Pieniek Karol

-

2480

2480

7

14

12

Pieniek Waldek

-

800

800

10

11

 

3. Mistrzostwa Spławikowe Koła, 27.04.2019 r., Nieporęt

Lp.

 Nazwisko i Imię 

Wynik

Razem
punktów

Zajęte
miejsce

Punkty

Grand Prix

Liczba ryb

Waga ryb

[sztuk]

[gram]

 Seniorzy

1

Saboń Marcin

-

55

55

9

12

2

Kowalski Robert

-

585

585

5

16

3

Chojnacki Robert

-

1095

1095

2

19

4

Pokrop Lech

-

480

480

7

14

5

Lisowska Małgorzata

-

280

280

8

13

6

Pastuszka Tomasz

-

980

980

3

18

7

Lisowski Eugeniusz

-

590

590

4

17

8

Wdowski Lech

-

560

560

6

15

9

Zawadzki Łukasz

-

3380

3380

1

20

10

Całun Andrzej

-

40

40

10

11

 Junior

11

Saboń Franciszek

-

590

590

1

20

12

Saboń Antoni

-

480

480

2

19

13

Kowalski Michał

-

225

225

3

18

 

4. Towarzyskie zawody spinningowe 25.05.2019, Narew Pogorzelec

Lp.

 Nazwisko i Imię 

Wynik

Razem
punktów

Zajęte
miejsce

Punkty

Grand Prix

Liczba ryb

Waga ryb

[sztuk]

[gram]

1

Pokrop Lech

5

860

860

4

17

2

Chojnacki Robert

-

-

-

-

-

3

Adamczyk Krzysztof

9

1400

1400

2

19

4

Lisowski Eugeniusz

7

1080

1080

3

18

5

Lisowska Małgorzata

1

100

100

8

13

6

Pastuszka Tomasz

4

740

740

5

16

7

Grzywacz Krzysztof

4

640

640

6

15

8

Zawadzki Dariusz

10

1640

1640

1

20

9

Prasek Stanisław

-

-

-

-

-

10

Prasek Łukasz

-

-

-

-

-

11

Zawadzki Łukasz

2

260

260

7

14

12

Jabłoński Tadeusz

-

-

-

-

-

13

Miller Józef

-

-

-

-

-

14

Całun Andrzej

-

-

-

-

-

15

Wieczorek Kazimierz

1

100

100

9

12

16

Krzyżanowski Sławomir

-

-

-

-

-

17

Morawska Grażyna

-

-

-

-

-

 

5. Międzykołowe zawody spławikowo-gruntowe, 01.06.2019 r., Halinów

Lp.

 Nazwisko i Imię 

Wynik

Razem
punktów

Zajęte
miejsce

Punkty

Grand Prix

Waga ryb

Liczba ryb

 [gram]

[sztuk]

1

Zajkowski Rafał   ( 43 )

24,990 gr.

23

24.990 pkt

1

20

2

Chojnacki Robert   ( 33 )

17,410 gr.

16

17.410 pkt

2

19

3

Kręźlewicz Janusz   ( 43 )

13,380 gr.

17

13.380 pkt

3

18

4

Sobolewski Waldemar   ( 43 )

12,550 gr.

14

12.550 pkt

4

17

5

Pieniek Karol   ( 33 )

12,150 gr.

7

12.150 pkt

5

16

6

Pastuszka Tomasz   ( 33 )

11,700 gr.

18

11.700 pkt

6

15

7

Barycki Paweł   ( 43 )

11,150 gr.

18

11.150 pkt

7

14

8

Kubalski Jan   ( 43 )

10,800 gr.

15

10.800 pkt

8

13

9

Januchta Roman  ( 43 )

9,350 gr.

18

9.350 pkt

9

12

10

Pokrop Lech   ( 33 )

8,750 gr.

16

8.750 pkt

10

11

11

Zawadzki Łukasz   ( 33 )

8,400 gr.

9

8.400 pkt

11

10

12

Lisowska Małgorzata   ( 33 )

8,200 gr.

14

8.200 pkt

12

9

13

Peślak Adam   ( 43 )

8,010 gr.

7

8.010 pkt

13

8

14

Pieniek Waldemar   ( 33 )

7,500 gr.

8

7.500 pkt

14

7

15

Woźniak Maciek   ( 43 )

6,850 gr.

10

6.850 pkt

15

6

16

Lisowski Eugeniusz   ( 33 )

6,050 gr.

12

6.050 pkt

16

5

17

Całun Andrzej   ( 33 )

4,700 gr.

7

4.700 pkt

17

4

18

Wdowski Lech   ( 33 )

4,600 gr.

5

4.600 pkt

18

3

19

Sochacz Wiesław   ( 43 )

2,500 gr.

3

2.500 pkt

19

2

20

Krzyżanowski Sławomir ( 33 )

2,300 gr.

3

2.300 pkt

20

1

21

Sochacz Małgorzata  ( 43 )

0,950 gr.

3

0.950 pkt

21

0

 

 

 

 

 

 

 

Koło nr 33 łączna waga ryb

  91,760 gr.

 

 

 

 

Koło nr 43 łączna waga ryb

100,530 gr.

 

 

 

 

 

6.  III Memoriał im. Józefa Zawadzkiego 08.06.2019 Jackowo

Lp.

 Nazwisko i Imię 

Wynik

Razem
punktów

Zajęte
miejsce

Punkty

Grand Prix

Liczba ryb

Waga ryb

[sztuk]

[gram]

1

Chojnacki Robert

-

1260

1260

2

19

2

Pastuszka Tomasz

-

1020

1020

4

17

3

Pokrop Lech

-

1229

1229

3

18

4

Prasek Stanisław

-

700

700

9

12

5

Wdowski Lech

-

520

520

11

10

6

Wieczorek Kazimierz

-

580

580

10

11

7

Zawadzki  Łukasz

-

1700

1700

1

20

8

Zawadzki Dariusz

-

840

840

7

14

9

Grzywacz Krzysztof

-

1020

1020

4

17

10

Pieniek Waldemar

-

800

800

8

13

11

Pieniek Karol

-

880

880

6

15

 

7.  III Międzykołowy Maraton spławikowo-gruntowy – Wykrot, 21-23 czerwiec 2019 r.

Wyniki Drużyn

Lp.

Drużyna

Tury Ważenia

Waga

Waga razem

Punkty

I

II

1

KOŁO43

Zajkowski Rafał

8190

10560

18750

23610

23610

Krupa Sebastian

2710

2150

4860

2

KOŁO33

Saboń Antoni

3230

6160

9390

23600

23600

Saboń Franciszek

4680

9530

14210

3

KOŁO33

Chojnacki Robert

4050

6650

10700

14330

14330

Pastuszka Tomasz

1700

1930

3630

4

KOŁO43

Kubalski Jan

3250

6160

9410

13870

13870

Peślak Adam

1490

2970

4460

5

KOŁO43

Sochacz Małgorzata

1840

1200

3040

11790

11790

Sochacz Wiesław

7550

1200

8750

6

KOŁO33

Pieniek Karol

1160

5120

6280

10410

10410

Pieniek Waldemar

1470

2660

4130

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki indywidualne

Lp.

Koło

 Nazwisko i Imię 

Tura waga [gram]

Razem
punktów

Zajęte
miejsce

Punkty

Grand Prix

I

II

1

43

Zajkowski Rafał

8190

10560

18750

1

20

2

33

Saboń Franciszek

4680

9530

14210

2

19

3

33

Chojnacki Robert

4050

6650

10700

3

18

4

43

Kubalski Jan

3250

6160

9410

4

17

5

33

Saboń Antoni

3230

6160

9390

5

16

6

43

Sochacz Wiesław

7550

1200

8750

6

15

7

33

Pieniek Karol

1160

5120

6280

7

14

8

43

Krupa Sebastian

2710

2150

4860

8

13

9

43

Peślak Adam

1490

2970

4460

9

12

10

33

Pieniek Waldemar

1470

2660

4130

10

11

11

33

Pastuszka Tomasz

1700

1930

3630

11

10

12

43

Sochacz Małgorzata

1840

1200

3040

12

9

 

8. Międzykołowe zawody spławikowo -gruntowe, 24.08.2019, Halinów

Lp.

 Nazwisko i Imię 

Wynik

Razem
punktów

Zajęte
miejsce

Punkty

Grand Prix

Waga ryb

Liczba ryb

 [gram]

[sztuk]

1

Sochacz Wiesław   ( 43 )

19,290 gr.

7

19.290 pkt

1

20

2

Chojnacki Robert   ( 33 )

14,500 gr.

11

14.500 pkt

2

19

3

Kręźlewicz Janusz   ( 43 )

14,270 gr.

16

14.270 pkt

3

18

4

Zajkowski Rafał  ( 43 )

13,850 gr.

17

13.850 pkt

4

17

5

Barycki Paweł   ( 43 )

8,960 gr.

11

8.960 pkt

5

16

6

Pieniek Karol   ( 33 )

8,700 gr.

9

8.700 pkt

6

15

7

Osiński Cezary( 43 )

8,220 gr.

8

8.220 pkt

7

14

8

Wdowski Lech   ( 33 )

7,470 gr.

3

7.470 pkt

8

13

9

Zawadzki Łukasz  ( 33 )

7,050 gr.

2

7.050 pkt

9

12

10

Pieniek Waldemar   ( 33 )

6,200 gr.

6

6.200 pkt

10

11

11

Sobolewski Waldemar   ( 43 )

5,140 gr.

6

5.140 pkt

11

10

12

Januchta Roman   ( 43 )

3,530 gr.

15

3.530 pkt

12

9

13

Stachowiak Paweł   ( 43 )

2,900 gr.

4

2.900 pkt

13

8

14

Pastuszka Tomasz   ( 33 )

2,550 gr.

3

2.550 pkt

14

7

15

Woźniak Maciej   ( 43 )

2,510 gr.

3

2.510 pkt

15

6

16

Saboń Antoni   ( 33 )

2,010 gr.

4

2.010 pkt

16

5

17

Saboń Franciszek   ( 33 )

2,000 gr.

3

2.000 pkt

17

4

18

Sochacz Małgorzata   ( 43 )

1,660 gr.

5

1.660 pkt

18

3

19

Pokrop Lech   ( 33 )

1,630 gr.

3

1.630 pkt

19

2

20

Stachowiak Mariusz   ( 43 )

1,050 gr.

3

1.050 pkt

20

1

Koło nr 33 łączna waga ryb

52,110

Koło nr 43 łączna waga ryb

81,380

 

Towarzyskie Międzykołowe Zawody Spinningowe z Łodzi, 14.09.2019, Pogorzelec

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Razem
punktów

Zajęte
miejsce

Punkty Grand Prix

Ilość ryb

Gatunek, rozmiar

[szt.]

[cm]

1

Jończak Ryszard (43)

4

Okoń –20cm/ 19cm/18,2cm./24cm.

580 pkt

1

20

2

Sobolewski Waldemar (43)

3

Okoń –24cm/ 18,1cm/25,5cm

570 pkt

2

19

3

Osiński Marek (43)

2

Okoń –21.3cm/ 31,2cm

520 pkt

3

18

4

Lisowska Małgorzata (33)

4

Okoń –19cm/ 18,5cm/18,1cm./18,5cm

440 pkt

4

17

5

Barycki Paweł (43)

3

Okoń –22cm/20cm./19cm.

440 pkt

5

16

6

Sochacz Wiesław (43)

3

Okoń –19,5cm/20cm./20,5cm

420 pkt

6

15

7

Pastuszka Tomasz (33)

2

Okoń –21.5cm/ 19cm

290 pkt

7

14

8

Lisowski Adam (33)

1

Okoń –21cm

160 pkt

8/9

13

9

Januchta Roman (43)

1

Okoń –21cm

160 pkt

8/9

13

10

Lisowski Eugeniusz (33)

1

Okoń –18,1cm

100 pkt

10/11

11

11

Pokrop Lech (33)

1

Okoń –18,1cm

100 pkt

10/11

11

12

Sochacz Małgorzata (43)

-

-

-

-

-

13

Peślak Adam (43)

-

-

-

-

-

14

Chojnacki Robert (33)

-

-

-

-

-

15

Stachowiak Paweł (43)

-

-

-

-

-

16

Osiński Cezary (43)

-

-

-

-

-

17

Pieniek Karol (33)

-

-

-

-

-

18

Zawadzki Łukasz (33)

-

-

-

-

-

19

Królik Jerzy (33)

-

-

-

-

-

20

Saboń Marcin (33)

-

-

-

-

-

21

Saboń Franciszek (33)

-

-

-

-

-

22

Saboń Antoni (33)

-

-

-

-

-

23

Prasek Łukasz (33)

-

-

-

-

-

24

Prasek Stanisław (33)

-

-

-

-

-

25

Korycki Wiesław (43)

-

-

-

-

-

 

 

Towarzyskie zawody spławikowo-gruntowe, 12.10.2019, Nieporęt

Lp.

 Nazwisko i Imię 

Wynik

Razem
punktów

Zajęte
miejsce

Punkty

Grand Prix

Liczba ryb

Waga ryb

[sztuk]

[gram]

1

Pastuszka Tomasz

-

4905

4905

1

20

2

Chojnacki Robert

-

4320

4320

2

19

3

Wdowski Lech

-

2525

2525

3

18

4

Pieniek Karol

-

2305

2305

4

17

5

Całun Andrzej

-

2120

2120

5

16

6

Pieniek Waldek

-

1460

1460

6

15

7

Pokrop Lech

-

0

0

7

0

8

Saboń Marcin

-

0

0

7

0

9

Saboń Franciszek

-

0

0

7

0

10

Saboń Antoni

-

0

0

7

0

11

Lisowski Eugeniusz

-

0

0

7

0

 

Towarzyskie Zawody Spławikowo – Gruntowe, 09.11.2019, Nieporęt

Lp.

 Nazwisko i Imię 

Wynik

Razem
punktów

Zajęte
miejsce

Punkty

Grand Prix

Waga ryb

Liczba ryb

 [gram]

[sztuk]

1

Zajkowski Rafał  ( 43 )

3,170 gr.

 

3.170 pkt

1

20

2

Kręźlewicz Janusz   ( 43)

2,780 gr.

 

2.780 pkt

2

19

3

Ćwil Paweł   (78)

1,950 gr.

 

1.950 pkt

3

18

4

Zawadzki Łukasz  ( 33 )

1,730 gr.

 

1.730 pkt

4

17

5

Chojnacki Robert   ( 33 )

1,400 gr.

 

1.400 pkt

5

16

6

Sochacz Wiesław   ( 43 )

1,000 gr.

 

1.000 pkt

6

15

7

Pastuszka Tomasz   ( 33 )

0,870 gr.

 

870 pkt

7

14

8

Pieniek Karol   ( 33 )

0,850 gr.

 

850 pkt

8

13

9

Pieniek Waldemar   ( 33 )

0,740 gr.

 

740 pkt

9

12

10

Ciszewski Igor   (78)

0,730 gr.

 

730 pkt

10

11

11

Więckowski Tomasz   (78)

0,630 gr.

 

630 pkt

11

10

12

Sochacz Małgorzata   ( 43 )

0,620 gr.

 

620 pkt

12

9

13

Stachowiak Paweł   ( 43 )

0,570 gr.

 

570 pkt

13

8

14

Peślak Adam   ( 43 )

0,540 gr.

 

540 pkt

14

7

15

Całun Andrzej   ( 33 )

0,510 gr.

 

510 pkt

15

6

16

Sobolewski Waldemar   ( 43 )

0,300 gr.

 

300 pkt

16

5

17

Stachowiak Mariusz   ( 43 )

0,250 gr.

 

250 pkt

17

4

18

Woźniak Maciej   ( 43 )

-0-

 

----

18

-

19

Wdowski Lech   ( 33 )

-0-

 

----

18

-

20

Markowski Waldemar   (78)

-0-

 

----

18

-

21

Kruszewski Janusz   (78)

-0-

 

----

18

-

Koło nr 33 łączna waga ryb

6,100 gr.

Koło nr 43 łączna waga ryb

9,230 gr.

Koło nr 78 łączna waga ryb

3,310 gr.

 

Klasyfikacja Grand Prix za 2019

Lp.

Nazwisko Imię

02.02
Zegrze

06.04
Nieporęt

27.04
Nieporęt

25.05
Pogorzelec

01.06
Halinów

08.06
Jackowo

21-23.06
Wykrot

24.08
Halinów

14.09
Pogorzelec

12.10
Nieporęt

09.11
Nieporęt

Suma punktów

Miejsce

1

 5

 6

 7

 8

9

10

 11

1

Chojnacki Robert

19

19

19

0

19

19

18

19

0

+

16

148

1

2

Pastuszka Tomasz

13

17

18

16

15

17

10

7

14

+

14

141

2

3

Zawadzki Łukasz

16

20

20

14

10

20

-

12

0

-

17

129

3

4

Pokrop Lech

0

15

14

17

11

18

-

2

11

+

 -

88

4

5

Pieniek Karol

-

14

-

-

16

15

14

15

0

+

13

87

5

6

Pieniek Waldemar

-

11

-

-

7

13

11

11

 

+

12

65

6

7

Lisowski Eugeniusz

14

-

17

18

5

-

-

-

11

+

65

7

8

Wdowski Lech

-

16

15

-

3

10

-

13

 

+

 -

57

8

9

Saboń Franciszek

-

9

20

-

-

-

19

4

0

+

 -

52

9

10

Saboń Antoni

-

12

19

-

-

-

16

5

0

+

 -

52

10

11

Lisowska Małgorzata

-

-

13

13

9

-

-

-

17

-

 -

52

11

12

Wieczorek Kazimierz

16

-

-

12

-

11

-

-

 -

-

 -

39

12

13

Całun Andrzej

18

-

11

-

-

-

-

-

 -

+

6

35

13

14

Zawadzki Dariusz

-

-

-

20

-

14

-

-

 -

-

 -

34

14

15

Grzywacz Krzysztof

-

-

-

15

-

17

-

-

 -

 -

 -

32

15

16

Kowalski Michał

-

13

18

-

-

-

-

-

 -

 -

 -

31

16

17

Saboń Marcin

-

18

12

-

-

-

-

-

0

+

 -

30

17

18

Kowalski Robert

-

10

16

-

-

-

-

-

 -

-

 -

26

18

19

Grzywacz Krzysztof

20

-

-

-

-

-

-

-

 -

-

 -

20

19

20

Zawadzki Dariusz

17

-

-

-

-

-

-

-

 -

-

 -

17

20

21

Pełka Andrzej

15

-

-

-

-

-

-

-

 -

-

 -

15

21

22

Lisowski Adam

-

-

-

-

-

-

-

-

13

 

-

13

22

23

Prasek Stanisław

-

-

-

0

-

12

-

-

0

-

 -

12

23

24

Całun Andrzej

-

-

-

0

4

-

-

-

 -

-

 -

4

24

25

Krzyżanowski Sławomir

-

-

-

0

1

-

-

-

 -

-

 -

1

25

26

Prasek Łukasz

-

-

-

0

-

-

-

-

0

-

 -

0

26

27

Jabłoński Tadeusz

-

-

-

0

-

-

-

-

 -

-

 -

0

26

28

Miller Józef

-

-

-

0

-

-

-

-

 -

-

 -

0

26

29

Morawska Grażyna

-

-

-

0

-

-

-

-

 -

-

 -

0

26

30

Królik Jerzy

-

-

-

-

-

-

-

-

0

-

 -

0

26

Wasze komentarze (0)