Międzykołowe zawody spinningowe.

W sobotę 01 lipca 2023 roku na Narwi zostały rozegrane Międzykołowe towarzyskie zawody spinningowe z łodzi.  Tym razem odcinek Narwi w miejscowości Pogorzelec  był areną zmagań naszych towarzyskich zawodów spinningowych, a współorganizatorem zawodów byli członkowie zaprzyjaźnionego Koła nr 43 Środowiskowe.

Imprezę rozegrano w jednej sześciogodzinnej turze. Tego dnia 19 chętnych przygód spinningistów zjawiło się punktualnie na miejscu zbiórki. Pół godziny później dziesięć dwuosobowych załóg znalazło się na wodzie. Pełni nadziei na dobre połowy wypłynęliśmy ze stanicy. Część zawodników odpuściła dłubanie okoni i skupiła się na szczupakach. Reszta załóg tradycyjnie pływała po typowo “pasiastych” miejscówkach. Jak to na takich zawodach bywa, nie do wszystkich w tym dniu uśmiechnęło się szczęście. Najlepszy okazał się Ziółkowski Tomasz. 

Wyniki :

1 miejsce – Ziółkowski Tomasz    - 880 pkt.
2 miejsce – Kręźlewicz Janusz    - 620 pkt. 
3 miejsce – Grzywacz Krzysztof  - 420 pkt.

Po rozdaniu dyplomów dla najlepszej trójki, oddaliśmy się błogiej dyskusji na temat zawodów i wędkarstwa. Nie zabrakło też pyszności z grilla. Z tego miejsca chciałbym podziękować organizatorom oraz pogratulować zwycięzcom. Sami wiecie, że łatwo nie było!

Do zobaczenia nad wodą