Rozpoczęcie sezonu mamy już za sobą ...

W sobotę 02 marca o godzinie 7:00 nad Kanałem Królewskim w Nieporęcie rywalizowaliśmy w pierwszych oficjalnych zawodach wędkarskich w tym roku. Pogoda sprzyjała zarówno wędkowaniu jak i rywalizacji.

Sezon 2024udało się wreszcie rozpocząć. Zawody odbyły się w jednej turze. Jak się okazało wielu z nas było już bardzo spragnionych wędkowania. Zaraz po rozpoczęciu zawodów pojawiły się pierwsze płocie, leszczyki i krąpie, które zwabione dobrze dobrana przynętą nie pozwalały się nudzić przez cały przebieg zawodów.

Zwycięzcą zawodów tradycyjnie został Łukasz Zawadzki, na drugim stopniu podium stanął Tomasz Pastuszka, a trzecie miejsce wywalczył Marek Kopraniuk. Jak widać po wynikach rywalizacja w pierwszej najlepszej trójce była bardzo zacięta. Jednak nie tylko zwycięzcy zostali nagrodzeni, upominki trafiły również do Naszych dzielnych juniorów.

Najlepszym wędkarzem podczas niedzielnych zawodów okazał się Łukasz Zawadzki (Mistrz Kanału Królewskiego).

Zwycięzcom i uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne zawody, które odbędą się już 20 kwietnia 2024 roku w Halinowie. Do zobaczenia nad wodą!!!