Towarzyskie zawody spinningowe - Jackowo

W dniu 20 maja na starorzeczach Bugu w Jackowie Dolnym zorganizowaliśmy pierwsze w tym roku „Towarzyskie zawody spinningowe” naszego Koła.  Zawody odbyły się w jednej pięciogodzinnej turze, a sędzią był nasz Kolega Andrzej Pełka. Frekwencja dopisała i na starcie zgłosiło się aż 17 zawodników.

Piękny słoneczny poranek. Jak zwykle zaczynamy od zatoczki „pod Stodołą". Na pierwszą punktowaną rybę nie trzeba było długo czekać. Zza pleców dochodzą nas głosy o pierwszym sukcesie. Na drugim starorzeczu Łukasz przechytrzył 45 centymetrowego jazia. Ryba ta dawała duże nadzieje na wędkarskie eldorado i jak się okazało wygrała później zawody. Pomimo kalendarzowego początku sezonu szczupakowego udało się złowić tylko jednego wymiarowego szczupaka oraz kilka okoni.

Podczas zawodów panowała niesamowita atmosfera. Po zawodach zawodnicy mogli się posilić przy grillu - tutaj serdeczne podziękowania dla naszego niezastąpionego gospodarza Łukasza Zawadzkiego.

Zwycięzcą zawodów został Prasek Łukasz, na drugim stopniu podium stanął Marcin Saboń, a trzecie miejsce wywalczył Łukasz Zawadzki. Jednak nie tylko zwycięzcy zostali nagrodzeni. Sklep wędkarski Camaro w Zegrzu ufundował nagrodę dodatkową za największą rybę zawodów, którą zdobył Marcin Saboń łowiąc szczupaka 51,5 cm.

Wszystkim przybyłym bardzo dziękujemy za udział w zawodach, niepowtarzalną atmosferę a organizatorom i sędziemu za sprawne ich przygotowanie i przeprowadzenie. Kolejne zawody już za dwa tygodnie. Do zobaczenia nad wodą!!!

Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce -  Prasek Łukasz       850 punktów
2 miejsce -  Saboń Marcin        825 punktów
3 miejsce -  Zawadzki Łukasz   360 punktów

Szczegółowa punktacja oraz wyniki w zakładce Sport/ Wyniki zawodów.

Kolejne zawody: 03 czerwca, Jackowo, Mistrzostwa spławikowe koła (juniorów i seniorów)

Zachęcamy do odwiedzenia Sklepu Wędkarskiego "CAMARO"
05-130 Zegrze Płd, ul. Warszawska 7, tel. 22 767 93 11
Godziny otwarcia sklepu: poniedziałek-piątek: 7.00-18.00; sobota: 6.00-15.00; niedziela: 6.00-12.00