Udany rok w Kole Nr 33 Warszawa Rembertów

Początek każdego roku to okres zebrań sprawozdawczych. W dniu 7 lutego odbyło się zebranie sprawozdawcze Naszego Koła. Zebranie otworzył Prezes Koła Robert Chojnacki, który przywitał wszystkich zgromadzonych i przedstawił porządek, który został przez zebranych przyjęty jednogłośnie.

- To był dobry rok - ocenia Robert Chojnacki, prezes koła  Nr 33 w Rembertowie. - Zorganizowaliśmy sporo atrakcyjnych zawodów wędkarskich. Były to zawody podlodowe, spławikowe, gruntowe czy spinningowe. Były też imprezy dla dzieci. Najbardziej prestiżowa nasza impreza to kilkudniowy maraton wędkarski, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, za co serdecznie dziękujemy.

Po przedstawieniu wszystkich sprawozdań zgromadzenie nagrodziło brawami sprawozdania z działalności statutowej Koła za rok 2019. W konsekwencji uchwała zatwierdzająca sprawozdania została podjęta jednogłośnie. Następnie walne zebranie przyjęło plan pracy i budżet koła na 2020 r. W punkcie sprawy organizacyjne, Prezes Koła przedstawił zgromadzonym informacje dotyczące organizacji imprez sportowych, jakie w 2020 odbędą się w Naszym Kole. Warto tutaj przypomnieć, że w 2019 roku zorganizowaliśmy 11 imprez wędkarskich i zaznaczyliśmy również obecność Naszego Koła w zawodach okręgowych, a łacznie na zawodach złowilismy prawie 430 kg ryb. Zarząd Koła zaplanował wstępnie 11 oficjalnych startów w 2020 roku, w tym jedne z okazji Dnia Dziecka, a w miesiącach wakacyjnych Koło wystartuje ze szkółką wędkarską dla najmłodszych, do czego już dzisiaj zachęcamy najmłodszych.

  

Podczas spotkania nie mogło również zabraknąć podziękowań i podsumowań za 2019 rok. Oprócz klasyfikacji prowadzonej na każdych zawodach wędkarze uczestniczą również w konkursie na tytuł „Wędkarza Roku”.  Po każdych zawodach uczestnikom naliczane były punkty w zależności od miejsca, jakie zajęli wędkarze. Po niezwykle emocjonującej i zaciętej walce tytuł ten wywalczył w 2019 roku Robert Chojnacki, gromadząc na swym koncie 148 pkt. Wspaniale walczyli również pozostali koledzy, a różnice pomiędzy kolejnymi miejscami były zaledwie kilkupunktowe. Warto zaznaczyć, że w całym Grand Prix 2017 udział wzięło aż 30 zawodników. Pełną klasyfikacja „Grand Prix 2019" znajdziecie państwo na stronie koła w zakładce Sport. Łącznie bonami upominkowymi nagrodzono sześć najlepszych lokat.

  

Zarząd Koła uhonorowała również trzech wyróżniających się Naszych najmłodszych wędkarzy, a wśród nich na szczególne wyróżnienie i uwagę zasługuje Karol Pieniek, któremu jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

  

Warto wspomnieć, że wędkarze z koła przeprowadzili w 2019 roku kilka akcji porządkowych nad wodami, a Społeczna Straż Rybacka działająca przy kole pod nadzorem Tomka, na bieżąco kontrolowała wybrane odcinki rzeki Wisły. 

Po wyczerpaniu wszystkich punktów zebrania Prezes Koła podziękował zgromadzonym za przybycie i udział w zebraniu.

Sekretarz Koła

 

Wasze komentarze (0)